سوئیچ بانک اقتصاد نوین

اقتصادنوین یکی از بهترین بانک های ارائه دهنده خدمات سوئیچ است. سوئیچ یک کد اختصاصی از طرف بانک به هر دستگاه ATM می باشد. اقتصادنوین همواره به عنوان یکی از بانک های پیشرو در زمینه امور مالی است و طیف گسترده ای از خدمات را به مشتریان رائه می دهد. سوئیچ خوپرداز یکی از اقدامات این بانک است که در سال های اخیر شروع به اعطای آن توسط عاملیت های مجاز و شرکت های کارگزار نموده است. پس از خریداری دستگاه خودپرداز توسط اشخاص و شرکت ها اولین گام دریافت سوئیچ بانکی توسط شرکت های کارگزار بانک می باشد. در واقع سوئیچ ، کد اتصال دستگاه ATM به بانک مد نظر می باشد و چنانچه فرد اقدام به تهیه آن ننماید عملا دستگاه خودپرداز بلااستفاده خواهد ماند. اکثر افرادی که سعی به خرید خودپرداز می نمایند به دلیل درآمد زایی و دریافت سود تراکنش می باشد و البته یکی دیگر از مزیت های اصلی این دستگاه ها معاف بودن از مالیات می باشد ، یعنی دارنده خودپرداز شامل قانون مالیات نخواهد شد. اموری همچون کارت به کارت ، دریافت وجه نقد از عابر بانک ، پرداخت قبوض و… شامل کارمزد خواهند شد و سود آن از طرف بانک به حساب شخص دارنده دستگاه ATM واریز می شود.

سوئیچ بانک اقتصادنوین

درصد سود تراکنش های دستگاه خود پرداز چقدر است ؟

طبق قانون مصوب بانک مرکزی کارمزدی که به ازای وجوه نقد و غیر نقدی اختصاص داده شده است متفاوت با یکدیگر می باشد که در ادامه درصد هر کدام را بیان کرده ایم . کارمزد دریافت وجه نقد از عابر بانک 1.1 درصد و کارمزد امور غیر نقدی همچون کارت به کارت 600 تومن ، اعلام 10 گردش آخر کارت 150 تومن ، پرداخت قبوض 120 تومن و دریافت موجودی 120 تومن می باشد.

سود تراکنش بانک اقتصاد نوین چقدر است ؟

بانک اقتصادنوین یکی از بالاترین نرخ های سود را به دارندگان دستگاه ATM ارائه می دهد. همچنین به دلیل پشتیبانی قوی و به روز رسانی های کاربردی ، قطعی ارتباط در سامانه این بانک به حداقل رسیده است. در جدول زیر درصد سود تراکنش بانک اقتصاد نوین را درج نموده ایم.

نام بانککارمزد پرداختی به پذیرندهتسویهراه اندازیهزینه سوئیچنوع افتتاح حسابقطعی ارتباطزمان واریز
کارمزد
مانیتورینگریز تراکنش
اقتصاد نوین62درصددستی و اتوماتبا دریافت نویت در
ساعات اداری
رایگانمراجعه حضوریندارد10ام تا 20ام هر ماهداردهر ماه با درخواست کتبی

مدارک لازم جهت اخذ سوئیچ بانک اقتصاد نوین

 1. کپی برابر اصل مدرک شناسایی
 2. گواهی امضا برای شرکت پرداخت نوین آرین
 3. تاییدیه پستی ، کدپستی اجاره نامه یا سند
 4. افتتاح حساب 839 اقتصاد نوین بعد از تکمیل مدارک
 5. فرم درخواست سوئیچ ( جهت دریافت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. )
 6. چک ضمانت 50 میلیونی صیادی در وجه شرکت پرداخت نوین آرین
 7. کپی برابر اصل از سند یا اجاره نامه از محل دستگاه

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت فرم های مربوطه حتما با کارشناسان ما از طریق شماره های درج شده سایت در ارتباط باشید.

مزایای دریافت سوئیچ بانک اقتصاد نوین

 • کمترین میزان قطعی در اتصال به سامانه
 • یکی از بیشترین درصد های سود را به دارنده خودپرداز اعطا می نماید.
 • به روز بودن برنامه های بانکی همراه با آخرین تکنولوژی روز دنیا
 • امنیت بسیار بالا
 • کاهش خطاهای تراکنش ها به کمتر از 1 درصد
 • پرسرعت در انجام کلیه امور و تراکنش ها

چرا باید از دستگاه های ATM شخصی استفاده نمود ؟

تمامی دستگاه های خودپردازی که از طرف بانک به افراد اعطا می شود با بلوکه کردن مقداری وجه و دریافت مدارک پیچیده صورت می گیرد. چنانچه افراد مطابق قوانین بانک عمل نکنند و سقف تراکنش را به حد مجاز نرسانند ، بانک  دستگاه را از فرد می گیرد. اما دستگاه های عابر بانک شخصی شامل هیچ قانون سقف تراکنش و بلوکه شدن پول نخواهند شد و فرد با خیال راحت می تواند دستگاه را در هر زمانی دوباره بفروشد. دارنده خودپرداز توجه داشته باشد که به دلیل خدماتی بودن ، این دستگاه ها معاف از مالیات هستند.

مدارک سوئیچ بانک اقتصاد نوین

کارگزار اعطای سوئیچ بانکی

شرکت مایا تجارت به عنوان کارگزار آماده ارائه خدمات مشاوره و اعطای سوئیچ بانکی به دارندگان دستگاه های خودپرداز می باشد. متخصصان مجرب و متعهد تیم ما تا رضایت کامل شما عزیزان در کنارتان خواهند بود.