سوئیچ بانک دی

دی یکی از بانک های خصوصی مطرح کشور است که خدمات متنوعی را مطابق با آخرین تکنولوژی سیستم بانکداری ارائه می دهد. این بانک همواره سعی خود را بر این داشته تا رفاه را برای مشتریان خود فراهم نماید به همین دلیل بسیاری از خدمات را غیر حضوری ارئه می دهد. اعطای سوئیچ بانکی یکی از اقداماتی است که بانک دی در سال های اخیر به مشتریان خود ارائه می دهد. در واقع بانک یک کد مشخصی را به هر دستگاه خودپرداز اختصاص می دهد که به آن سوئیچ گفته می شود. توسط این کد داده تراکنش های دستگاه ATM به بانک متصل متصل خواهد شد. اولین گام پس از خرید خودپرداز ، اتصال دستگاه به بانک می باشد که در این مرحله دارنده ATM باید سوئیچ را تهیه کند. دریافت سوئیچ توسط عاملیت و کارگزار های مجاز بانک به اشخاص اعطا می شود. بخشی از کارمزد تراکنش های دستگاه خودپرداز به حساب دارنده آن از طرف بانک واریز می شود به همین دلیل خیلی از افراد جهت کسب درآمد ، اقدام به تهیه عابر بانک نموده اند. همچنین از مزایای دیگر تهیه دستگاه های ATM معاف بودن از مالیات است یعنی شخص دارنده به هیچ عنوان شامل مالیات نخواهد شد. تیم مایا تجارت به عنوان کارگزار در زمینه انتخاب بهترین سوئیچ و نحوه دریافت آن ، به شما عزیزان کمک خواهد نمود.

مدارک سوئیچ بانک دی

مزایای استفاده از سوئیچ بانک دی نسبت به بانک های دیگر چیست ؟

همان طور که می دانیم بسیاری از بانک ها اقدام به ارائه خدمات سوئیچ نموده اند. بنابراین کاربر باید شراط هر کدام را بررسی نموده و بهترین گزینه را انتخاب کند. در ادامه دلایل تهیه سوئیچ بانک دی را بیان نموده ایم.

 • بالاترین میزان درصد کارمزد به دارنده خودپرداز
 • فعال سازی در کوتاه ترین زمان
 • پشتیبانی و راه اندازی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل
 • ارائه خدمات افتتاح حساب به صورت اینترنتی بدون حضور شخص
 • عدم نیاز به ارائه مدارک پیچیده ای همچون گارانتی دستگاه
 • ارائه بسیاری از خدمات از طریق موبایل همچون تسویه سریع
 • سرعت تراکنش بالا
 • کمترین میزان خطا و قطعی در سامانه بانکی
 • امنیت بالای شبکه

سود کارمزد بانک دی چقدر است ؟

بانک دی بالاترین نرخ درصد تراکنش را در بین بانک های ایران به پذیرنده می دهد. نرخ درصد سود این بانک 65 درصد بدون کسر مالیات و بیمه از دارنده دستگاه خودپرداز است. همچنین بسیاری از خدمات بانک دی به صورت غیر حضوری و بدون حضور شخص انجام  می شود که این عامل باعث محبوبیت این بانک در بین افراد گردیده است.

نام بانککارمزد پرداختی به پذیرندهتسویهراه اندازیهزینه سوئیچنوع افتتاح حسابقطعی ارتباطزمان واریز
کارمزد
مانیتورینگریز تراکنش
دی65درصددستی ، اپلیکیشن
و اتومات
24 ساعتهرایگاناینترنتیندارد5ام تا 8ام هر ماهداردهر ماه از طریق
اپ

مدارک لازم جهت اخذ سوئیچ بانک دی

 1. عکس واضح از شناسنامه صفحه ی اول و دوم
 2. عکس واضح از جلو و پشت کارت ملی
 3. تاییدیه پستی محل نصب دستگاه
 4. افتتاح حساب و دریافت تاییدیه شبای بانک دی از شعبه افتتاح حساب به همراه نام شعبه و کد شعبه
 5. دریافت گواهی امضا از دفترخانه برای شرکت تراکنش همراه مانی تک
 6. ارائه سفته ضمانت در وجه شرکت تراکنش همراه مانی تک به مبلغ پنجاه میلیون تومان – بدون تاریخ و بدون نوشته اضافی دیگر – امضا و اثر انگشت زده شود.
 7. ارائه کپی اجاره نامه محل نصب دستگاه
 8. ارسال شماره تلفن ثابت و شماره همراه پذیرنده

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت فرم های مربوطه حتما با کارشناسان ما از طریق شماره های درج شده سایت در ارتباط باشید.

کارگزار اعطای سوئیچ بانکی

شرکت مایا تجارت به عنوان کارگزار رسمی آماده ارائه خدمات مشاوره و اعطای سوئیچ بانکی به دارندگان دستگاه های خودپرداز می باشد. متخصصان مجرب و متعهد تیم ما تمام سعی خود را بر این داشته اند تا شما عزیزان در کمترین زمان بهترین سوئیچ را دریافت نمایید.